Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

0 Kč 0 položek

Košík

Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

SLEVA NA DÁRKY A FILMOVÝ MERCH
SLEVA NA DÁRKY A FILMOVÝ MERCH

Prodejny hraček a dárků Sparkys

Pro zobrazení informací o prodejně, najeďte myší na lokaci na mapě.

SPARKYS Palladium

Praha 1, Náměstí Republiky 1078/1

Tel: 777 722 091

E-mail: palladium@sparkys.cz

SPARKYS Letiště Václava Havla - Prst C

Praha 6, Ruzyně

Tel: 602 519 044

E-mail: ruzyne@sparkys.cz

SPARKYS Letiště Václava Havla - Prst A

Praha 6, Ruzyně

Tel: 602 519 044

E-mail: ruzyne@sparkys.cz

SPARKYS Hlavní nádraží

Praha 1, Wilsonova 300/8

Tel: 607089104

E-mail: hlavninadrazi@sparkys.cz

SPARKYS OC Quadrio

Praha 1, Spálená 2121/22

Tel: 601 158 615

E-mail: narodni@sparkys.cz

SPARKYS OC Novo Plaza

Praha, Novodvorská 1800/136

Tel: 737279557

E-mail: novo@hmstudio.cz

SPARKYS AVION Shopping Park Zličín

Praha, Skandinávská 15a

Tel: 737279556

E-mail: zlicin@hmstudio.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 18:00

SPARKYS OC Nový Smíchov

Praha, Plzeňská 233/8

Tel: 737 279 559

E-mail: smichov@hmstudio.cz

SPARKYS Fashion aréna Štěrboholy

Praha 10 Štěrboholy, Zamenhofova 440

Tel: 770 135 716

E-mail: sterboholy@sparkys.cz

SPARKYS Václavské náměstí JULIŠ

Praha 1, Nové Město, Václavské náměstí 782/22

Možnost osobního odběru

Vedoucí prodejny: Kamila Soukupová

Tel: 777 722 085

E-mail: julis@sparkys.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 18:00

SPARKYS OC Plzeň Plaza

Plzeň, Radčická 2

Tel: 737 279 690

E-mail: plzen2@hmstudio.cz

SPARKYS Klatovy

Klatovy, Křížová 162

Tel: 737279558

E-mail: klatovy@hmstudio.cz

SPARKYS OC Plaza Liberec

Liberec, Palachova 1404/2

Tel: 773751487

E-mail: liberec@sparkys.cz

SPARKYS Česká Lípa

Česká Lípa, Šluknovská 3080

Tel: 725745536

E-mail: ceskalipa@sparkys.cz

SPARKYS Dům hraček BRNO

Brno, Masarykova 15

Možnost osobního odběru

Tel: 602519742

E-mail: dhbrno@sparkys.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 17:00

SPARKYS Galerie Vaňkovka

Brno, Ve Vaňkovce 462/1

Tel: 602519724

E-mail: vankovka@sparkys.cz

SPARKYS OC Olympia

Brno, U dálnice 777

Tel: 724519847

E-mail: olympiabrno@sparkys.cz

SPARKYS OC Campus Square

Brno, Netroufalky 770/14

Tel: 737279675

E-mail: campus@hmstudio.cz

SPARKYS AVION Shopping Park Brno

Brno, Skandinávská 2

Tel: 737279571

E-mail: brno3@hmstudio.cz

SPARKYS OC Haná Olomouc

Olomouc, Kafkova 1223/8

Tel: 607 073 088

E-mail: dholomouc@sparkys.cz

HM Studio OC Olomouc CITY

Olomouc, Pražská 255

Tel: 737278784

E-mail: olomouc@hmstudio.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 21:00

úterý: 10:00 - 21:00

středa: 10:00 - 21:00

čtvrtek: 10:00 - 21:00

pátek: 10:00 - 21:00

sobota: 10:00 - 21:00

SPARKYS Olympia Olomouc

Olomouc, Velký Týnec 2, Olomoucká 90

Tel: 725303807

E-mail: olympiaolomouc@sparkys.cz

HM Studio Hradec Králové

Hradec Králové, Rašínova třída 1669

Tel: 737279617

E-mail: hk@hmstudio.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 18:00

HM Studio Forum Nová Karolina

Ostrava, Jantarová 3344/4

Možnost osobního odběru

Tel: 737 278 792

E-mail: ostrava@hmstudio.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 18:00

SPARKYS OC Zlaté Jablko

Zlín, Náměstí Míru 174

-

Tel: 737 279 635

E-mail: zlin@hmstudio.cz

SPARKYS Uherské Hradiště

Uherské Hradiště, Zelený trh 40

Tel: 737279683

E-mail: uherskeh@hmstudio.cz

SPARKYS OC Atrium Palác

Pardubice, Masarykovo nám. 2799

Tel: 737278781

E-mail: pardubice@hmstudio.cz

SPARKYS CITYPARK Jihlava

Jihlava, Hradební 1

Tel: 601086826

E-mail: jihlava@sparkys.cz

SPARKYS CHEB

Cheb, Svobody 144/27

Tel: 737279560

E-mail: cheb@hmstudio.cz

SPARKYS Karlovy Vary

Karlovy Vary, T.G. Masaryka 9

Tel: 737279561

E-mail: kv2@hmstudio.cz

SPARKYS Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec, Panská 109

Tel: 737279567

E-mail: jh@hmstudio.cz

SPARKYS OC Atlantis

Tábor, Třída 9. května 640

Tel: 737279623

E-mail: tabor@hmstudio.cz

SPARKYS NC Géčko

České Budějovice, České Vrbné 2360

Možnost osobního odběru

Tel: 737 279 602

E-mail: cb@hmstudio.cz

Otevírací doba prodejny:

pondělí: 10:00 - 18:00

úterý: 10:00 - 18:00

středa: 10:00 - 18:00

čtvrtek: 10:00 - 18:00

pátek: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 18:00

SPARKYS OC Maxim

Strakonice, Bezděkovská 30

Tel: 737 278 788

E-mail: strakonice@hmstudio.cz

SPARKYS Green Park Benešov

Benešov, Karla Nového 2391

Tel: 601 394 586

E-mail: benesov@sparkys.cz

SPARKYS OC Forum

Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6

Vedoucí: Petrová Monika

Tel: 770152184

E-mail: usti@sparkys.cz

Přidáno do košíku

Produkt byl úspěšně přidán do košíku
ks

Ostatní také zakoupili