Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

0 Kč 0 položek

Košík

Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

Phlat Ball

Vánoční soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu má své vítěze

Vánoční soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu má své vítěze

V neděli 4. 12. 2016 proběhlo v každé z prodejen Sparkys a HM Studio losování 3 vítězných výtvorů z 10ti nejhezčích ozdob, které jste během měsíce října a listopadu přinášeli do našich prodejen hraček. 12. 12. 2016 proběhlo velké finále, kdy ze všech nominovaných soutěžících byli vylosováni na centrále společnosti Sparkys pod dohledem poroty 3 výherci, kteří obdrží certifikáty v celkové hodnotě 10 000 Kč na nákup hraček.

V neděli 4. 12. 2016 proběhlo v každé z prodejen Sparkys a HM Studio losování 3 vítězných výtvorů z 10ti nejhezčích ozdob, které jste během měsíce října a listopadu přinášeli do našich prodejen hraček a řádně zaregistrovali. Každému vítězi z tohoto nedělního losování náleží dárkový certifikát na hračky v hodnotě 1000 Kč. Všem výhercům dodatečně gratulujeme. Všichni, i ti, co nebyli na losování přítomni, budou zkontaktováni zástupcem prodejny a domluví si termín osobního předání výhry (přehled vítězů najdete níže).

12. 12. 2016 proběhlo velké finále, kdy ze všech nominovaných soutěžících (10 nejlepších výtvorů z každé prodejny) byli vylosováni na centrále společnosti Sparkys, pod dohledem poroty složené ze zástupců pořadatele, 3 výherci, kteří obdrží certifikáty v celkové hodnotě 10 000 Kč na nákup hraček.

Soutěžní fotogalerie


Vítězové velkého finále Vánoční soutěže o nejkrásnější vánoční ozdobu

Ze 146 nominovaných do velkého finále byli vylosování 12. 12. 2016 tito výherci:

  • 1. místo: dárkový certifikát v hodnotě 5000 Kč – MŠ Šumavská, třída Sluníček (5–6 let) – přinesli ozdobu do HM Studia ve Strakonicích
  • 2. místo: dárkový certifikát v hodnotě 3000 Kč – Karolína Pluháčková (12 let) – přinesla ozdobu do Sparkys Dům hraček OC Haná Olomouc
  • 3. místo: dárkový certifikát v hodnotě 2000 Kč – Amálka Spoustová (3 roky) – přinesla ozdobu do HM Studio Příbram

V přímém přenosu losovala marketingová manažerka Sparkys a HM Studio Ivana Maršálová – video z losování zde:


Seznam nominací a vítězů losování z 4.12.2016:

Sparkys Zlín

  • Tereza Kundratová – vítěz
  • Natálie Marečková – vítěz
  • Liduška Navrátilová – vítěz

Sparkys Vaňkovka

  • Daniel Babčák – vítěz
  • Lucie Černá – vítěz
  • Aneta Kvapilová – vítěz
  • Petr Kvapil – nominace

Sparkys Quadrio

  • Lucian Robin Šulc – vítěz
  • Samuel Oliver Šulc – vítěz

Sparkys Palladium

  • Šimon Franěk – vítěz
  • Tereza Polívková – vítěz

Sparkys Olympia Brno

  • Julie Kozohorská – vítěz
  • Jan Felgr – vítěz
  • Kryštof Vach – vítěz
  • Adéla Kozohorská – nominace
  • Jakub Vach – nominace

Sparkys Hlavní Nádraží

  • Rádhika Průchová – vítěz
  • Hana Čapková – nominace
  • Elen Kohútová – nominace
  • Václav Čapek – vítěz
  • Jasmína Seethalerová – nominace
  • Veronika Kršková – vítěz
  • Karolína Kršková – nominace
  • Eva Bělohlávková – nominace
  • Jiří Bělohlávek – nominace

Sparkys Havířská

  • Markéta Treglerová – vítěz

Sparkys Flora

  • Martina Houfková – vítěz
  • Kateřina Houfková – vítěz

Sparkys Dům hraček Olomouc

  • Markéta Pluháčková – nominace
  • Zuzana Vadovičová – nominace
  • František Kovář – nominace
  • Eliška Jančíková – vítěz
  • Mathias Šmoldas – vítěz
  • Karolína Pluháčková – nominace
  • Barbora Labancová – nominace
  • Aleš Pluháček – nominace
  • Samuel Kraus – nominace
  • Tomáš Zatloukal – vítěz

Sparkys Česká Budějovice

  • Kolková Zuzanka – nominace
  • Janásová Martina – nominace
  • Nešverová Laura – nominace
  • Bauerová Sára – vítěz
  • Mužíková Karolína – nominace
  • Paďourková Adélka – vítěz
  • Kohoutová Klárka – vítěz
  • Hubený Vojta – nominace
  • Stýblová Anna – nominace
  • Kolek Daniel – nominace

Sparkys Brno Dům hraček

  • Nikol – vítěz
  • Maty Tomanec – nominace
  • Eliška Pospíšilová – vítěz
  • Karolína Janoušková – nominace
  • Evička Pospíšilová – nominace
  • Anna Pospíšilová – vítěz
  • Lucie Felglová – nominace
  • Sára Bačáková – nominace
  • Sašenka – nominace
  • Kubíček Pospíšil – nominace

HM Znojmo

  • Terezka Tkadlecová – vítěz
  • Jiří Paul – nominace
  • Jana Skalková – vítěz
  • Anna Paulová – nominace
  • Simona Pekárková – nominace
  • Tereza Pekárková – vítěz

HM Zličín

  • Tereza Slancová – nominace
  • Josef Mašek – vítěz
  • Agáta Šišková – vítěz
  • Šimon Slanec – vítěz

HM Uherské Hradiště

  • Matěj Klimek – vítěz
  • Lucie Robková – vítěz
  • Tomáš Robek – vítěz
  • Nela Vrobelová – nominace
  • Simonova Knotková – nominace

HM Tábor

  • KRYŠTOF LINHART – vítěz
  • DENISA CHODOROVÁ – vítěz
  • JAN MUSIL – vítěz
  • SÁRA BOHÁČOVÁ – nominace
  • ALEXANDRA JANČÍKOVÁ – nominace
  • NATÁLIE PLECHOTOVÁ – nominace
  • ELIŠKA VORÁČKOVÁ – nominace
  • ZUZANA VOKOUNOVÁ – nominace
  • MAGDALENA MAREŠOVÁ – nominace
  • NIKOLA CHOVANČÍK – nominace

HM Strakonice

  • Natálka Pavlíková – vítěz
  • Alice Kovářová – vítěz
  • MŠ Šumavská, třída Oskárků – vítěz
  • Nikola Kovářová – nominace
  • MŠ Šumavská, třída Včeliček – nominace
  • MŠ Šumavská, třída Jůlinek – nominace
  • MŠ Šumavská, výtvarný kroužek – nominace
  • MŠ Šumavská, třída Motýlků – nominace
  • MŠ Šumavská, třída Sluníček – nominace

HM Smíchov

  • Honzík Zelinka – vítěz
  • Vanda Turnovská – vítěz
  • Mš beruška 5 – vítěz
  • Sofia Tervaková – nominace
  • Oliver Tůma – nominace
  • Elisa Tůmová – nominace

HM Příbram

  • Amálka Spoustová – vítěz
  • Nela Červenková – vítěz
  • Zita Červenková – vítěz

HM Plzeň Plaza

  • Adélka Janoušková – vítěz
  • Andrea Vachovcová – vítěz
  • Julie Pochopová – vítěz
  • Eliška Janošková – nominace
  • Daniel Martínek – nominace

HM Pardubice

  • Anežka Hnízdilová – nominace
  • Alžběta Hnízdilová – nominace
  • Marieta Hnízdilová – nominace
  • Lota Brtková – nominace
  • Kristýna Jusková – nominace
  • Václav Němeček – nominace
  • Antonín Brtko – nominace
  • Jana Marková – nominace
  • Petra Kmoníčková – nominace
  • Martina Jusková – nominace

HM Olomouc City

  • Kristýna Vočková – vítěz
  • Eliška Matějová – vítěz
  • Věra Ambrosová – vítěz
  • Matěj Filouš – nominace
  • Nella Matějová – nominace

HM Novodvorská

  • Alena Jíchová – vítěz
  • Zdeňka Fridrichová – vítěz

HM Nová Karolina

  • Ema Musálková – vítěz
  • Metoděj Musálek – vítěz
  • Jan Musálek   – vítěz
  • Pavlínka Veselá  – nominace
  • Lucie Takácsová  – nominace

HM Karlovy Vary

  • Romana Eisenreichové – vítěz
  • David Kučera – vítěz
  • Adélka Palivcová – vítěz

HM Jindřichův Hradec

  • Karolína Ziková – vítěz
  • Julie Kupková – vítěz
  • Helena Moudrá – vítěz

HM Cheb

  • Jolana Nečekalová – vítěz
  • Pavel Holata  – vítěz
  • Charlota Rajlichová – vítěz

HM Campus

  • Samuel Zimek – vítěz
  • Karolína Nesvatbová – vítěz
  • Karolínka – vítěz
  • Ema Maděrová – nominace
  • Markéta Juráňová – nominace
  • Jan Petrák – nominace
  • Jakub Petrák – nominace
  • Daniela Mlčoušková – nominace
  • Adam Mlčoušek – nominace

Jsme rádi, že jste se zapojili do naší vánoční soutěže a děkujeme všem za krásné výtvory, které nám v předvánoční době dotvořily krásnou vánoční atmosféru na našich prodejnách. Věříme, že jste všichni strávili příjemné chvíle nad vánočním tvořením a přejeme vám krásné a veselé Vánoce.

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info