Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

0 Kč 0 položek

Košík

Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a pro kluky

Furby BOOM SUNNY

Furby Boom SUNNY má nejen svůj vlastní rozum, ale dokonce i duši. Nový Furby Boom spojuje fyzické a digitální hraní. Pečujte o něj, hrajte si s ním a vytvářejte tak jeho vlastní osobnost. Pak se vám v nové aplikaci Furby Boom vylíhnou digitální Furblings, které budete moci společně s Furby Boom vychovávat.

2 499 Kč 499 Kč

Produkt "Furby BOOM SUNNY" není momentálně v nabídce.

Doprava zdarma
Sleva 80%

Popis hračky Furby BOOM SUNNY

Furby Boom má nejen svůj vlastní rozum, ale dokonce i duši. Nový Furby Boom spojuje fyzické a digitální hraní. Pečuj o něj, hraj si s ním a vytvářej tak jeho vlastní osobnost. Pak se ti v nové aplikaci Furby Boom vylíhnou digitální Furblings. Má 2× více reakcí. Pamatuje si jméno, které mu dáš, cítí, má zcela novou aplikaci a dokonce dokáže vysedět novou digitální generaci! Můžeš si také stáhnout bezplatnou aplikaci, která je volitelná a funguje v zařízeních Apple iPad, iPod touch a iPhone s iOS 5.0 nebo novějším a také s výrobky se systémem Android. Dop. věk 6+ / Rozměr: 12,3 × 20,7 × 22,8 cm Baterie: 4× AA, nejsou součástí Furby je elektronická hračka, představující malého chlupatého tvora s velkýma ušima. Na trh byl uveden již v roce 1998. Od té doby prošel řadou změn. Furby hovoří furbsky a základní fráze jsou ve Francouzském jazyce.

  • POŽADOVANOU VARIANTU UVEĎTE DO KOLONKY POZNÁMKY

Parametry hračky Furby BOOM SUNNY

Název hračky Furby BOOM SUNNY
Výrobce Hasbro
Pohlaví holka, kluk
Věk 6+
EAN kód 5010994817817
Katalogové číslo 83H-A4343
Kategorie produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info